• Podtatranská knižnica - Zima

• V piatok 26. 1. 2024 sme sa so žiakmi 3.A, 4. B, 5. A, 1.P a 2.P - triedy  zúčastnili veľmi pekného predpoludnia v Podtatranskej knižnici v Poprade. Téma bola veľmi aktuálna: "Zima". Žiaci mali možnosť maľovať, lepiť, skladať a kresliť obrázky na danú tému. Hlavičky si potrápili hádankami o zime. Veľmi pekné rozprávky a básničky žiakov zaujali. Žiaci mali možnosť ukázať svoje vedomosti, čo sa týka znakov zimy, zimných športov a vianočných sviatkov. Zručnosti previedli do nádherných prác z ktorých mali radosť a odniesli si ich domov.

• Olejko chráni prírodu - projekt

• Naša škola sa zapojila do projektu " Olejko chráni prírodu". Jedná sa o zber použitého kuchynského oleja. Chceme Vás poprosiť o pomoc.

Je to veľmi jednoduché:

-nevylievajte použitý olej do drezu

- prelejte ho do plastovej fľaše a uzavrite

- prineste olej do školy a vložte aj s obalom do pripravenej hnedej nádoby pred hlavným vchodom do školy. Vkladajte celé, uzavreté fľaše.

To je všetko, veríme, že spoločnými silami môžeme urobiť veľký krok smerom k lepšej ochrane našej prírody.

Ďakujeme Vám za Vašu podporu a zapojenie sa do projektu.