• Výstava v Tatranskej Galérií

• Dňa 27.1.2022 sa naši žiaci 1.ročníka zúčastnili prehliadky výstavy v Tatranskej galérií v Poprade s názvom Galandovci a ich znaková interpretácia reality. Súčasťou prehliadky boli aj tvorivé dielne s názvom - Keď vyrastiem budem sochár. Po približení práce sochárov si naši žiaci nakreslili sochu aká sa im páčila a farebne si ju vyzdobili. Najviac ich ale zaujala aktivita, kde si z drevených kociek postavili sochy a stavby. Výstavu sme si užili a veľmi pekne ďakujeme zlatej pani sprievodkyni, ktorá sa nám venovala.

• Výtvarná súťaž "Moja najobľúbenejšia kniha"

• Naša škola sa zapojila do výtvarnej súťaže, ktorú organizovalo OZ „Nie sme sami“. Súťaž bola určená pre žiakov s poruchou autistického spektra. Témou súťaže bolo: „Moja najobľúbenejšia kniha“. Poslaním je priblížiť verejnosti život autistov a ich pohľad na svet cez výtvarné aktivity. Do súťaže sa zapojilo aj niekoľko žiakov našej školy. Slávka Korvínová získala 1. miesto v II. kategórii žiakov, Eliáš Palko získal 2. miesto v II. kategórii žiakov a Kevin Krajč získal 2. miesto v III. kategórii žiakov. Žiakom srdečne gratulujeme.