• Výtvarná súťaž „Svet očami autistov“

• Naša škola sa zapojila do výtvarnej súťaže „Svet očami autistov“. Cieľom výtvarnej súťaže je prostredníctvom farebného hravého sveta farieb podporovať a rozvíjať u detí s poruchou autistického spektra s MP kreativitu a ich záujem o výtvarnú činnosť. Našim žiakom prajeme veľa úspechov.

• Divadelné predstavenie „Spievajže, si spievaj“

• 22. septembra 2022 do našej školy zavítali manželia Hlbockí a odohrali nám divadelné predstavenie pod názvom Spievajže, si spievaj. V repertoári rodinnej folklórnej skupiny boli zastúpené ľudové piesne a ľudové hudobné nástroje, ktoré pochádzajú z rôznych regiónov Slovenska. Zároveň nám predstavili typické slovenské ľudové hudobné nástroje ako sú fujara, gajdy, koncovka, šesťdierková píšťalka, píšťalka dvojačka, drumbľa, píla, mrmlák, flauty, husle, violončelo, ninera, heligónka, zvonce ako aj sprievodné hudobné nástroje ozembuch, triangel, rolničky, bzučák a iné. Vďaka tomuto vystúpeniu sme mali možnosť zaspievať si ľudové piesne a vytvoriť v našej škole tú správnu veselú atmosféru.

• Slávnostné otvorenie nového školského roka 2022/2023 sa uskutoční v pondelok

5. septembra 2022 o 9.00 hod.

v Spojenej škole, Partizánska 2, Poprad.

Srdečne pozývame všetkých našich žiakov

a ich rodičov.